ورود/ثبت نام

معرفی شرکت مشاور تأمین مالی نوآوری سپهربوم راد

به دنبال رشد شرکت‌های دانش بنیان و اهمیت توسعه اقتصاد دانش‌بنیان همچنین فعالیت هسته‌های فعال بسیار در کشور نیاز به جذب منابع بیشتر احساس می‌شود. بر آن شدیم که خلأ نیاز به مشاوره تأمین مالی به حوزه‌های دانش‌بنیانی و هسته‌های فناور یا استارت‌آپی را با خدمت رسانی علمی و با تجربه انباشت شده توسط سهامداران وکارکنان شرکت پاسخگو باشیم.

در پاسخ به نیازهای احساس شده در 30 شهریورماه 1398 این شرکت با شماره ثبت 547483 در تهران تأسیس گردید.

چشم انداز شرکت مشاور سرمایه‌گذاری نوآوران بازار سرمایه

در چشم‌انداز 5 ساله، شرکت مشاور تأمین مالی نوآوری سپهربوم راد سازمانی یادگیرنده، یکپارچه و پویا؛ دارای ساختاری چابک و منعطف، با نیروهای متخصص و با تجربه در مقیاس منطقه‌ای؛ دست‌یافته به جایگاه نخست در حوزه ارائه خدمات مالی تخصصی دانش­‌بنیان در میان تمامی نهادهای مالی؛ انتخاب شماره یک صندوق­‌های جسورانه، شرکت‌های تجاری‌سازی علم و فناوری، شرکت‌های سرمایه­‌گذاری خطرپذیر‌ و بانک‌ها در حوزه خدمات مشاوره‌ای، آموزشی و پژوهشی تأمین مالی نوآورانه موردنیاز؛ پیشرو در طراحی ابزارها و نهادهای مالی با هدف توسعة بازارهای مالی کشور، نامی آشنا و مورد اعتماد بازیگران عرصه­‌های دانش‌بنیانی در بازارهای مالی داخلی؛ دارای روابط موثر با تمامی نهادهای مالی فعال در داخل و دارای همکاران استراتژیک در عرصه منطقه‌ای و بین المللی خواهد بود.

مشاور تأمین مالی نوآوری سپهربوم راد به پشتوانه تیم متخصص تحت مدیریت خود، ورود جسورانه به بازار را مد نظر داشته و در پرتو اجرای استراتژی‏‌ها و برنامه‌های خود، به سود مناسب و منطقی طی سه سال آغازین فعالیت به عنوان جبران اعتماد سهامداران خود دست خواهد یافت.

درچشم‌انداز 3 ساله، مشاور تأمین مالی نوآوری سپهربوم راد مجموعه‌ای است یادگیرنده، پویا، با نگاهی سیستمی، متشکل از نیروهای خبره با سابقة تحصیلی و حرفه‌ای درخشان از تخصص‌های گوناگون، دارای ساختاری چابک و کارا، پیشگام در طراحی، عرضه و ترویج ابزارهای نوین مالی و راه‌اندازی نهادهای مالی مورد نیاز کشور، دارای تعامل موثر و هم‌افزا با ذی‌نفعان و محیط، بهره‌مند از شبکه ارتباطی گسترده و فعال با شرکت‌های معتبر ایرانی و بین‌المللی، فعال در زمینة مسائل مالی و اقتصادی، دست یافته به جایگاه نخست از نظر رفتار حرفه‌ای و جلب اعتماد عموم فعالان تأمین مالی نوآوری در کشور و همکار طراز اول نهادهای منطقه‌ای و بین‌المللی فعال در ایران و خاورمیانه.

بیانیه مأموریت شرکت

به عنوان یک نهاد مالی تخصصی تلاش می‌کنیم تا در سایه بازتعریفی جدید از استانداردهای ارائه خدمت در صنعت مالی، کلیه خدمات مورد نیاز افراد، گروه‌ها و بنگاه‌ها در صنابع گوناگون را تأمین و بگونه‌ای عمل نمائیم که به بخشی جدائی‌ناپذیر از کسب و کار آن‌ها بدل شویم. ما تنها به ارائه خدمات نمی‌پردازیم، بلکه نوید تجربه‌ای متمایز از ارائه خدمات را به مشتریان خود می‌دهیم.

تمرکز استراتژیک ما پوشش خلاءهای موجود در حوزه ابزارسازی با رویکرد تأمین مالی، نهادسازی با هدف توسعه زنجیره خدمات، مدیریت ریسک و  معاملات ادغام و تملیک به منظور ایجاد هم‌افزایی و ارزش افزوده در کسب و کارها خواهد بود.

دارایی ما، نیروهای متخصص، تجربه و شبکه ارتباطی گسترده ماست. ما به کارکنان خود افتخار می‌کنیم و با تکیه بر دانش و تجربه آن‌ها دامنه فعالیت خود را تا آنجا می‌گسترانیم که بتوانیم از فرصت‌ها به شیوه‌ای معقول استفاده کرده و به بازده مالی مناسب و شایسته‌ای دست یابیم. ما خود را همواره متعهد می‌دانیم تا با برقراری روابط بلندمدت با افراد، گروه‌ها، شرکت‌های همکار و حتی رقبا از مزیت‌های ناشی از هم‌افزایی در جهت نوآوری‌های مالی بهره جوئیم. بدین ترتیب است که می‌توانیم از عهده مسئولیت و تعهد خود برآئیم؛ به عبارت دیگر در راه افزایش ثروت سهامداران از هیچ کوششی فروگذار نمی‌کنیم.

می‌کوشیم تا محیطی انگیزش‌بخش بر شرکت حاکم باشد، یعنی بگونه‌ای باشد که افراد تشویق شوند، به عملکردها ارج نهاده شود، پاداش مناسبی به کارکنان داده شود و به همه افراد در تمام سطوح سازمان احترام و ارزش گذارده شود.

ارزش‌های شرکت مشاوره سرمایه‌گذاری نوآوران بازار سرمایه 

1- تعهد به ارزش آفرینی برای مشتریان

2- ارائه خدمات تخصصی و حرفه‌ای

3- پایبندی به صداقت و جدیت در عملکرد

4- تلاش در جهت متبلورسازی کیفیت در ارائة خدمات

5- پایبندی به انصاف و بی طرفی